90 відсотків заробітчанських переказів з Польщі прямують в Україну

perekazy v Ukrainu

За другий квартал поточного року іноземці, що працюють у Польщі, переказали своїм рідним 3,7 млрд злотих. Як повідомляє сайт економічних новин forsal.pl із посиланням на Національний Банк Польщі, ця сума на 400 млн більша ніж за аналогічний період минулого року. Традиційно, пальму першості тримають українські трудові мігранти, як і раніше у географічній структурі домінували трансфери в Україну. Становили вони 3,3 млрд злотих, що складає майже 90 відсотків від усіх переказаних за кордони Польщі грошей. Роком раніше, за цей самий період українці відправили до дому 3 млрд злотих.

Як наголошує польський нацбанк левову частку, а саме 90 відсотків висилають із Польщі короткотермінові мігранти.

Водночас, і в протилежному напрямку від трудових мігрантів рухаються гроші. Так за підрахунками НБП, трансфери від польських заробітчан в ІІ кварталі 2018 року становили 3,9 млрд злотих, тоді як в аналогічний період роком раніше від поляків за кордоном до рідних осель надійшло 3,7 млрд злотих. Цікаво, що у випадку Польщі, то короткотермінові мігранти відправили до дому 1,3 млрд злотих (34 відсотки), у той час як довготермінові вислали – 2,6 млрд, тобто майже 66 відсотків.

Що ж до структури переказів, то нацбанк зафіксував зменшення напливу коштів від осіб, які перебувають у Великобританії на довготерміновій основі, натомість збільшився від короткотермінових мігрантів у Німеччині, що вирівняло баланс.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: