Про нас

Інтернет-портал «NashaPolsha» створений з метою обєднати на одній площадці українців, які вже мешкають у Польщі або ж тільки планують приїхати до цієї країни, незалежно від мети: чи то навчання, чи пошук праці.

Своїм першочерговим завданням ми вважаємо моральну та інформаційну підтримку наших співвітчизників на теренах іноземної країни. Тож чималу увагу приділятимемо подіям, які так чи інакше матимуть вплив на кожного українця в Польщі, а також темам, не розібравшись досконало в яких проживання в цій країні просто неможливе(в межах закону).

Також, своїм пріоритетним завданням ми вважаємо надати можливість спілкування нашим співвітчизникам, власне для цього існує блок під назвою «Товариство», що обіцяє стати соціальною площадкою для спілкування, обміну повідомленнями, фото- та відеоматеріалами, а також пошуку знайомих і нав’язування контактів із українцями в усіх куточках Польщі.

У своїй діяльності інтернет-портал „NashaPolsha” має намір у першу чергу керуватися потребами громадян України та оперативно реагувати на їхні питання, тому також сподіваємося на соціально активних українців, з якими будемо спільно розбудовувати портал „NashaPolsha”.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account