Боротьба з Uber у Польщі може відібрати в українців додатковий заробіток

uber

Польські таксисти борються з Uber, а постраждати від цього можуть українці, – про це, як повідомляє Польське радіо, пише газета «Rzeczpospolita».

Читайте також: Скільки коштує Великодній кошик в Україні та у сусідів

Дедалі частіше послуги в Польщі надають іноземці. Як свідчать результати дослідження фірми Selectivv, вже навіть 35 відсотків водіїв Убера в Польщі становлять українці. Віднедавна зростає також число водіїв з Бангладеш і Пакистану, яких дотепер найчастіше можна було зустріти на вулицях як велокур’єрів Uber Eats.

Багато що, однак, свідчить про те, що розвиток сучасних послуг у сфері таксі буде уповільнено. Запропонований Міністерством інфраструктури законопроект про транспорт вводить для водіїв обов’язок мати ліцензію, тоді як дотепер від них вимагалися тільки дійсний поліс цивільного страхування, справний автомобіль і власна підприємницька діяльність.

Читайте також: Україна на шляху до обміну податковими даними з іншими країнами. Як це зачепить українських заробітчан?

Експерти вважають, що додаткові витрати на сертифікат професійної придатності й очікування на можливий іспит можуть знеохочувати до виконання цієї праці. Особливо у випадку іммігрантів зі сходу.

Читайте також: У ZUS зітхнули з полегшенням: українці не подалися до інших країн

За словами Анджея Кубісяка, директора Групи аналітики та комунікації у Work Service, українці, що є представниками найчисленнішої національної меншини в Польщі, намагаються найефективніше використати час, який проводять у цій країні:

«Чимало українців приїздить до Польщі на шість місяців на основі заяви про доручення праці. За цей час вони хочуть заробити якнайбільше, тому якщо їхній працедавець не дає їм можливості працювати понад вісім годин на день, вони шукають також додаткову працю, власне, як водії», – пояснює Кубісяк.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: