Будівництво платної дороги від Корчової до Львова розпочнеться наступного року

autostrada Korchova-Lviv

Українська влада поінформувала, що автострада від польсько-українського пункту пропуску Корчова до Львова таки буде зроблена. Її будівництво має розпочатися вже в наступному році. Таку інформацію, за повідомленням tvn24bis.pl, у суботу оприлюднив у Ярославлю на Підкарпатті міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик. За його словами, міністр транспорту України Володимир Омелян підтвердив, що вже «з наступного року розпочнеться будівництво комерційної, концесійної автостради довжиною у 80 кілометрів, котра з’єднає східний кордон у Корчовій з Львовом».

Свій намір українська сторона підтвердила в ході зустрічі, під час якої було підписано угоду щодо покращення транскордонної інфраструктури між обома країнами.

Читайте також: На одну вакансію в Україні претендує 5 безробітних осіб

Як нагадує польське видання розташована недалеко від Ярославля Корчова це кінцевий пункт найдовшої в Польщі автостради А4, котра має 628 км. А4 бере свій початок від Єнджиховіц на кордоні з Німеччиною і провадить через 5 воєводств до пункту перепуску на українському кордоні в Корчовій. Траса є частиною ІІІ Панєвропейського транспортного коридору.

Читайте також: Підвищення зарплат і соціальний пакет: як в Україні намагаються втримати працівників (Відео)

Польський урядовець також розповів, що «український міністр Володимир Омелян у ході зустрічі поінформував, що українська сторона готує і розпочне реалізацію ще одного потужного проекту будівництва дороги, що поєднає Львів із Одесою, з відгалуженням до Києва. Це має бути швидкісна дорога». Польський міністр висловив сподівання, що це дозволить поєднати Одесу з портами Триміста. Швидкісна дорога зі Львова до Одеси має повстати до 2024-2025 року.

 

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: