Через ліцензованих в Україні посередників роботу за кордоном за рік знайшло 84 тисячі осіб. Більшість на Кіпрі

cypr

Понад 17 тисяч українців минулого року влаштувалися на роботу на Кіпрі, і це більше, ніж у будь-якій іншій країні. Про це повідомили Укрінформу в Мінсоцполітики у відповідь на інформаційний запит.

Читайте також: Скільки коштує Великодній кошик в Україні та у сусідів

«Найбільшими потоки трудових міграцій були на Кіпр (17,8 тис. осіб), Польщу (12,4 тис. осіб), Німеччину (9,2 тис. осіб), Велику Британію (8,1 тис. осіб), Грецію (6,3 тис. осіб), Панаму (2,8 тис. осіб), США (2,6 тис. осіб), Нідерланди (2,6 тис. осіб)», – ідеться у повідомленні.

У Мінсоцполітики також зазначили, що серед працевлаштованих за кордоном громадян України у 2017 році третина раніше працювали на транспорті, 10% – у переробній промисловості та 10% – на будівництві.

Читайте також: Україна на шляху до обміну податковими даними з іншими країнами. Як це зачепить українських заробітчан?

Загалом у 2017 році 83,8 тис. українських громадян України було працевлаштовано за кордоном суб’єктами господарювання, що мають відповідну ліцензію Мінсоцполітики на посередництво.

Читайте також: У ZUS зітхнули з полегшенням: українці не подалися до інших країн

Водночас у відомстві наголосили, що наведені дані «характеризують лише окрему частину ринку праці, адже більшість наших співвітчизників знаходять роботу за кордоном без посередників». А точніше, без посередників, які зареєстровані в Україні й мають відповідну ліцензію міністерства.

Нагадаємо, що тільки в Польщі офіційно сплачує внески до фонду соціального страхування(а отже й офіційно працює в цій країні) понад 400 тисяч осіб.

Фото ілюстративне /dt.ua/


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: