Чиновники не встигають з легалізацією перебування іноземців. У справу втрутився міністр МВС

viddil-sprav-inozemtsiv-vhid

Відповідні управління в Польщі не встигають з процесом легалізації перебування іноземців. Про це повідомляє Польське радіо з посиланням на видання «Dziennik Gazeta Prawna». Відповідно до правил процедура має тривати не довше місяця. Складні питання мають зайняти чиновникові 3-4 місяці, але фактично трапляється й таке, що займають понад рік.

Читайте також: Варшава — студентський мегаполіс Європи. Більше студентів тільки в Парижі

Юрист Гельсінського фонду з прав людини Яцек Бялас наголошує, що легалізація перебування іноземця не є складною процедурою. Проблеми можуть виникнути під час заповнення заяви на перебування, оскільки це досить складна річ, але і так, це не повинно аж так сильно затягувати процедуру. Отже, річ у тому, що воєводські управління в Польщі не були готові обслуговувати настільки велике число іноземців, котрі хочуть легалізувати своє перебування над Віслою. Це особливо стосується громадян України, – вказує видання.

Про втручання у цій справі звернувся до міністра внутрішніх справ і адміністрації речник громадянських прав. Прес-служба Міністерства повідомила, що міністр наказав воєводам оптимізувати процедури легалізації, – інформує «Dziennik Gazeta Prawna».

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: