× не актуально
 • prezentatsiya-knygy

Оголошення Категорія: КультураОголошення Теги: Гданськ

Опис
Опис
Більше інформації
Фото
Карта
Відгуки
Пов'язані оголошення
Телефон
Електронна пошта
 • Запрошуємо на презентацію книжки відомого українського письменника Артема Чапая “The Ukraine”, котра вийшла у фінал Книги року ВВС-2018 в категорії «Есеїстика» та у фінал премії Літакцент, а також була номінована на літературну Премію імені Юрія Шевельова.

  Над текстами, що увійшли до книги, Артем Чапай працював близько восьми років. «The Ukraine», – каже автор, – описує понад десять років сучасної України, або ж the України початку двадцять першого століття». У книзі поєдналися реальний факт і художній вимисел. Різні території, різні за віком, способом існування персонажі з їхніми історіями, ситуаціями, епізодами, моментами, позитивне, не дуже, негативне, прекрасне і потворне (зокрема і в їхній відносності) – усе це елементи колажу, що передає цілісний образ України – такої, як вона є, у найбільш характерних, разючих проявах. За словами Артема Чапая, «The Ukraine» – такий собі український Dasein, який особливо добре поєднується з досвідом подорожнього.

  Артем Чапай – український письменник, який народився в Коломиї, отримав вищу освіти в Києво-Могилянській академії і багато подорожував. Член Українського ПЕН. Чотири книги Чапая потрапляли до топ-5 конкурсу Книга року Бі-Бі-Сі: «Подорож із Мамайотою в пошуках України» у 2011, «Червона зона» — дебют Артема Чапая в суто художній літературі — у 2014, «Понаїхали» у 2015, «The Ukraine» у 2018.

  Під час війни на Донбасі працював репортером у виданні Інсайдер. Двічі фіналіст журналістської «Честі професії». У квітні 2015 року вийшла спільна з Катериною Сергацковою книга репортажів із Донбасу «Война на три буквы». По три репортажі Чапая і Сергацкової з цієї книжки номіновано на міжнародну журналістську премію Kurt Schork Awards.

  Модераторка зустрічі – Марта Коваль

  Суббота, 30 березня 2019 з 17:00 до 19:00

  Домівка Гданськ

  ul.Aksamitna 4a

  80-858 Гданьск

  Организатори: Домівка Гданськ и Teatr Navpaky Театр Навпаки

 • Актуальна з: 30/03/2019
  Актуальна по: 30/03/2019
  Місто: Без міста
 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • 0 коментарів

  Залишити відповідь

 • Телефон: 570005579