× не актуально
 • Salon-ukrayinskoyi-knygy

Оголошення Категорія: КультураОголошення Теги: Варшава

Опис
Опис
Більше інформації
Фото
Карта
Відгуки
Пов'язані оголошення
Телефон
Електронна пошта
 • Цього року Х Книжковий ярмарок у Варшаві відбудеться з 23 по 26 травня на Національному стадіоні. Це одна з наймасштабніший культурно-мистецьких подій у центрально-східній Європі. На ярмарок приїздять видавці з усіх куточків світу, аби запрезентувати польській аудиторії останні новинки, подарувати незабутні зустрічі з відомими авторами та максимально занурити всіх у книжковий світ. Протягом цих днів відбуваються сотні зустрічей, а ярмарок відвідує кілька сотень тисяч гостей.

  Українські видавці теж прибудуть до Варшави. Україна буде представлена стендами приватної друкарні Василя Гутиряка, видавництвом ТЕМПОРА, Картографія-Київ та вже традиційним “Салоном української книги”, де завдяки підтримці Посольства України в Республіці Польща об’єднаються понад десять українських видавців. Окрім цього, організатори вперше запланували і розмаїту культурну програму.

  Так, 25 травня о 12:00 на стенді “Салон української книги” (143/D13) відбудеться зустріч з відомою письменницею Марією Матіос та розмова про її книгу “Майже ніколи не навпаки”, яка була перекладена на польську мову. Цього ж дня о 14:00 відбудеться промоція книги “Українська драматургія від А до Я”, де зібрано 5 п’єс сучасних українських авторів і яка теж перекладена на польську мову.

  Наступного дня – 26 травня о 12:00 відбудеться презентація книги історика Богдана Гудя “З історії етносоціальних конфліктів. Українці й поляки на Наддніпрянщині, Волині й у Східній Галичині в XIX – першій половині XX ст.”

  Більше інформації про усі події знайдете на сторінці Фонду Українського інформаційного центру – співорганізатора заходів.

 • Актуальна з: 23/05/2019
  Актуальна по: 26/05/2019
  Місто: Варшава
 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • 0 коментарів

  Залишити відповідь

 • Телефон: 570005579