× не актуально
 • dagadana

Оголошення Категорія: Музика

Опис
Опис
Більше інформації
Фото
Карта
Відгуки
Пов'язані оголошення
Телефон
Електронна пошта
 • Запрошуємо Вас 16 травня 2018 року до Centrum Kultury Raszyn,

  Al. Krakowska 29 A, 05-090 Raszyn.

  Заграє Dagadana з друзями!!!

  Концерт групи буде наповнений звуками, що поєднують елементи української та польської культури з використанням джазу, електроніки та світової музики. Музиканти, розривають кордони між народами, між сценою та аудиторією, доводячи, що щирість у музиці переносить людей у дивовижну містичну пригоду. Одночасно вони залишаються послами слов’янської культури: як польської, так і української.

  Група створила п’ять альбомів, а альбом “Maleńka” в 2011 році був нагороджений Фридериком у категорії “Альбом року” “Фольк / Світова музика”. Останній альбом має найвижчий рейтинг серед польських альбомів за версією щорічного огляду World Music Chats Europe, тобто вибір найкращих світових музичних дисків, обраних публічними радіожурналістами в Європі.

  Музиканти будуть грати пісні з альбому “Меридіан 68” та з попередніх альбомів. Альбом “Меридіан 68” є результатом численних поїздок до Китаю зі слов’янською музикою, зустрічей та співпраці з

  унікальними артистами.

  Митці почувають себе чудово, як у маленьких клубах, так і на багатотисячних фестивалях. DAGADANA регулярно концертує в таких країнах, як Австрія, Бразилія, Болгарія, Китай, Чеська Республіка, Індонезія, Франція, Малайзія, Марокко, Молдова, Німеччина, Польща, Румунія, Сербія, Сінгапур, Словаччина, Швеція, Україна, Угорщина та Велика Британія.

 • Актуальна з: 16/05/2018
  Актуальна по: 16/05/2018
  Місто: Гданськ
 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • 0 коментарів

  Залишити відповідь

 • Телефон: 570005579