• kursy

Оголошення Категорія: Навчання

Опис
Опис
Більше інформації
Фото
Відгуки
Пов'язані оголошення
Телефон
Електронна пошта
 • 10 серпня 2018 року о 17:30 в ЦУКРі – Центрі Української Культури та Розвитку (вул. Руська 46А/201) відбудеться безкоштовний інформаційний тренінг для іноземців з країн поза ЄС. Зустріч з експертами пройде під назвою “Легалізація перебування: базові питання”. Захід організовує Fundacja Ukraina разом з Dolnośląski Urząd Wojewódzki в рамках інтеграційно-адаптаційного курсу “Польща – моє місце”.

  Під час тригодинного тренінгу учасники дізнаються більше про те, які правові норми з питань легалізації перебування існують у Польщі та як легалізувати своє перебування і не прострочити термінів дії документів. Крім того будуть розглянуті питання віз та безвізового режиму, штампу в паспорті іноземця та дозволу на тимчасове проживання.

  Захід відбудеться польською мовою, при необхідності волонтери Fundacja Ukraina з задоволенням перекладуть тренінг на українську чи російську мови.

  Зареєструватися можна за допомогою анкети, яка доступна на Фейсбук сторінці CUKRu, Fundacji Ukraina та Polska – moje miejsce або надіславши електронний лист на fami@fundacjaukraina.eu. Зголошення будуть прийматися до 09.08 до 20:00.

 • Актуальна по: 10/08/2018
 • 0 коментарів

  Залишити відповідь

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 • Телефон: +48 884 958 375