× не актуально
 • Movnyj-Tandem

Оголошення Категорія: Навчання

Опис
Опис
Більше інформації
Фото
Карта
Відгуки
Пов'язані оголошення
Телефон
Електронна пошта
 • Fundacja Ukraina i Centrum Ukraińskie Kultury i Rozwoju в своєму мовному арсеналі мають ще й безкоштовні Мовні Тандеми! Ми допасовуємо людей у відповідні пари(лише мовні) вже майже рік!

  Всі бажаючі можуть порозмовляти в цікавій для них іноземній мові, одночасно навчаючи свого партнера по тандему. На даний момент ми збираємо людей, які хочуть навчитись польської, української та російської мов, та незабаром хочемо урізноманітнити цю пропозицію іншими мовами світу.

  Чим загалом є Мовні Тандеми? Це своєрідний мовний обмін, під час якого кожен в парі взаємно навчається іноземної мови та навчає тієї яку відмінно знає. Можна тренувати швидкість говоріння іноземною мовою, вимову, писання, розширити свій словниковий запас та багато іншого. Однією дуже важливою умовою тандемів є те, що кожен в парі повинен думати про свого співрозмовника та докласти зусиль щоб якнайкраще навчити його своєї мови – тоді кожен буде задоволений з бесіди.
  Зустрічатись можна в будь-якому, комфортному для обох, місцю і розмовляти на будь-які можливі теми. А найважливіше – все це безкоштовно!

  Звучить добре? Тоді запрошуємо всіх, хто вирішив спробувати такий спосіб навчання польської, української чи російської до зголошення свого бажання за допомогою анкети на сторінці: https://goo.gl/forms/wqkiMP4vq7erbMpK2, а ми постараємось дібрати відповідну пару.

  Подія відбувається в рамках проекту “Program integracyjny Ruska 46A”, сфінансованого з Вроцлавського Муніципалітету.

 • Актуальна з: 29/06/2018
  Актуальна по: 31/08/2018
  Місто: Гданськ
 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • 0 коментарів

  Залишити відповідь

 • Телефон: 570005579