× не актуально
 • mova

Оголошення Категорія: Навчання

Опис
Опис
Більше інформації
Фото
Карта
Відгуки
Пов'язані оголошення
Телефон
Електронна пошта
 • Gdynia Language Swap. Мовний пункт обміну
  12 травня, субота | 12.00 – 13.30 | вхід вільний
  Вам цікаві нові знайомства та легкі невимушені розмови за кавою?
  Приєднуйтесь до нашого пункту мовного обміну! Запрошуємо як іноземних жителів Труймяста, так і носіїв польської мови попрактикувати мовні навички на першу зустріч з циклу Gdynia Language Swap, яка відбудеться 12 травня.
  Музей еміграції у Гдині створює безкоштовний простір для зустрічей, обміну досвідом та вивчення іноземної мови. Як Ви ставитеся до того, щоб стати вчителем і учнем одночасно? Якщо Ви зацікавлені в участі, будь ласка, зв’яжіться з нами, заповнивши онлайн форму: http://bit.ly/GdnLandSwap
  Ми оберемо для Вас партнера для спільної бесіди виходячи з ваших потреб і очікувань.
  Якщо це може бути цікаво для когось з Ваших друзів або знайомих, хто щойно переїхав жити до Труймяста – візьміть його з собою! Створений нами простір дозволить Вам провести час у цікавому міжнародному товаристві. Ми забезпечуємо приємну атмосферу, частування, каву та чай. За сприятливих погодніх умов зустрічі відбуватимуться на терасі музею. Модератором Gdynia Language Swap виступає Ана Матусевич.
  Ана Матусевич. Випускник російської філології та політології в Гданському університеті, закінчила навчання з управління недержавними організаціями у Вищій школі банківської справи у Гданську. Раніше була перекладачем та координатором проектів, спрямованих на розвиток громадянського суспільства, в даний час є спеціалістом з просування та організації літературних проектів в Інституті міської культури, в тому числі проекту “Європейський поет свободи” та зустрічей Гданської спілки літературних перекладачів «Знайдено в перекладі». Цікавиться репортажами та документальним кіно. Годинами відкриває світ, фотографуючи людей та місця, адмініструє сайт www.JakMalowany.pl, є співорганізатором TRAMPki – зустрічей жінок, які подорожують.

 • Актуальна з: 08/05/2018
  Актуальна по: 12/05/2018
  Місто: Гданськ
 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • 0 коментарів

  Залишити відповідь

 • Телефон: 570005579