× не актуально
 • targi-pracy

Оголошення Категорія: Різне

Опис
Опис
Більше інформації
Фото
Карта
Відгуки
Пов'язані оголошення
Телефон
Електронна пошта
 • 23 травня 2018 року в годинах 10.00-17.00 в Українському Центрі Культури та Розвитку, який розташований за адресою вул. Руська 46А/201 відбудеться Перший Ярмарок Вакансій для Мігрантів у Польщі. Це перша подія такого формату у Вроцлаві. Головна мета заходу: об’єднати іноземців з різноманітним досвідом, компетенціями, які шукають роботу та роботодавців, які шукають працівників. 

  Шукаєш працю? Праця чекає на тебе!

  Відвідувачі виставки вакансій матимуть нагоду дізнатися про актуальні вакансії, порозмовляти з потенційними роботодавцями, а також скористатися порадами спеціалістів, зокрема у сфері працевлаштування на основі чинного законодавства (семінари та консультації).

  У ярмарку візьмуть участь такі фірми як SoftServe, BNY Mellon, UBS oraz grupa Hasco-Lek та інші.

  Для всіх відвідувачів випаде чудова нагода зустрітися з представниками різних компаній, розпитати про вимоги до кандидатів та процес відбору працівників, а також взяти участь у семінарах, що будуть проведені фахівцями HR та спеціалістами з легалізації працевлаштування в Польщі. Додатково, під час виставки можна буде перевірити своє резюме та скористатися порадами щодо його написання.

  Участь у заході для роботодавців і для відвідувачів безкоштовна. Нашими партнерами є Zachodnia Izba Gospodarcza i Impel Group. Захід реалізується в рамках проекту „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku”, дофінансоівного з Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji та державного бюджету.

 • Актуальна з: 21/05/2018
  Актуальна по: 23/05/2018
  Місто: Гданськ
 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • 0 коментарів

  Залишити відповідь

 • Телефон: 570005579