× не актуально
 • shho-my-mozhemo-zrobyty-dlya-sebe

Оголошення Категорія: СуспільствоОголошення Теги: Вроцлав

Опис
Опис
Більше інформації
Фото
Карта
Відгуки
Пов'язані оголошення
Телефон
Електронна пошта
 • Muzeum Współczesne у м. Вроцлав запрошує на зустріч-відкриття циклу майстер-класів «ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ ДЛЯ СЕБЕ?» з Ґабріелою Ковальською, поєднану з презентацією попередніх праць артистки.
  Підсумки проекту і відкриття майстер-класів з Ґабріелою Ковальською.
  11.10.18 (четвер) о 18.00
  «ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ ДЛЯ СЕБЕ?» є частиною програми Польща-Україна (http://bit.ly/2x4ByF5), який ми приготували з думкою про українську спільноту, яка все частіше обирає Вроцлав місцем проживання. Програма складається з екскурсій українською мовою, лекцій та творчих майстер-класів.
  Цикл майстер-класів «ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ ДЛЯ СЕБЕ?» це чергова частина проекту, запропонованого Ґабріелою Ковальською (Ґабуков). Метою якого є дослідження, аналіз та пошук креативної відповіді на важливі потреби представників даної спільноти.
  Під час майстер-класів група буде вчитися уважно спостерігати, глибоко слухати, розмовляти відкрито, а також здобуде інші вміння, необхідні для проведення і аналізу досліджень. Після цього, кожен з учасників буде запрошений провести три розмови з українцями, що проживають у Вроцлаві. Наступним кроком буде спільний аналіз потреб і спроба знайти креативну та інклюзивну відповідь на них.
  На зустріч-відкриття запрошуємо всіх, хто хотів би взяти участь у майстер-класах з Ґабріелою Ковальською – осіб, які приїхали до Вроцлава з України або їхня власна історія якимось чином пов’язана з цією країною – працівників, учнів, студентів вроцлавських вищих навчальних закладів, старших людей, молодих мам з дітьми. Впродовж зустрічі-відкриття буде також нагода підсумувати попередні праці артистки, в тому числі проект реалізований на Щепіні.
  Ґабріела Ковальська / Ґабуков: міждисциплінарна артистка, проектантка, діячка, аніматор і куратор. Уважний спостерігач міського простору і природи, а також міжлюдських стосунків та взаємин. Проект «Що я можу для тебе зробити?» в Сан Себастіані (2016) і Вроцлаві (2017) артистка реалізувала в рамках AIR Wro організованого Зоною культури Вроцлав.

  MWW Muzeum Współczesne Wrocław

  pl. Strzegomski 2a, 53-681 Вроцлав

 • Актуальна з: 11/10/2018
  Актуальна по: 11/10/2018
  Місто: Без міста
 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • 0 коментарів

  Залишити відповідь

 • Телефон: 570005579