× не актуально
 • vystavka

Оголошення Категорія: СуспільствоОголошення Теги: Варшава

Опис
Опис
Більше інформації
Фото
Карта
Відгуки
Пов'язані оголошення
Телефон
Електронна пошта
 • Музей сучасного мистецтва у Варшаві та Музей Варшави запрошують 13 жовтня о 19.00 на відкриття виставки “Сусіди” в рамках 10-го фестивалю Варшава будується, який відбудеться в павільйоні Цепел’ї на перетині вулиці Маршалковська та Алеї Єрозолимських.

  Виставка “Сусіди” це спроба задуматися над питанням сусідства у широкому розумінні, а також над відносинами на лінії Варшава-Київ. Куратори Центру візуальної культури в Києві намагаються показати образ сьогоднішніх польсько-українських відносин, а також різноманітні значення, сформовані навколо теми сусідства. Вони розглядають відносини поміж містами як одну з можливих початкових точок для розуміння глобальних процесів, таких як міграція, посилення націоналістичних настроїв чи конфлікти ідентичності.

  Після вернісажу запрошують на подію-відкриття “Чи ви будете моїм сусідом?у barStudio, Plac Defilad (площа Дефіляд) 1, о 21.30.

  10-ий фестиваль Варшава в будові” відповідає на цю ситуацію, відображаючи зміни, що відбуваються з польським суспільством, на рівні логіки самого проекту. Замість того, щоб говорити про дедалі більшу спільноту мігрантів з-за східного кордону в об’єктивованій та дистанційованій манері мистецької репрезентації, прибульці з України переймають контроль над самим фестивалем (подібно до того, як у деяких проявах масової уяви мігранти з цієї країни “переймають” робочі місця, інституції та житлові площі в численних польських містах).

  Більше про фестиваль:

  wwb10.artmuseum.p

 • Актуальна з: 13/10/2018
  Актуальна по: 13/10/2018
  Місто: Без міста
 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • 0 коментарів

  Залишити відповідь

 • Телефон: 570005579