× не актуально
 • nich-svyatyn

Оголошення Категорія: Відпочинок

Опис
Опис
Більше інформації
Фото
Карта
Відгуки
Пов'язані оголошення
Телефон
Електронна пошта
 • Відкрий для себе нові будівлі, громади, релігії, віровчення, взявши участь у II Ночі Храмів в Гданську. Приєднайся до святкування Міжнародного дня миру та Всесвітнього Дня Молитви за Мир. Дізнайся також про храми Гданська і місцях молитви євреїв, християн і мусульман.

  Вечір 22 вересня – це можливість відвідати синагогу, мечеть, конгрегацію, польську католицьку церкву та ін. Громади, які беруть участь в цьому заході, підготували лекції, дискусії, концерти, танцювальні майстер-класи і навіть вечірку з барбекю.

  Сердечно запрошуємо на ці заходи всіх зацікавлених спілкуванням і зустрічами: віруючих та атеїстів, зацікавлених релігією, архітектурою та історією.

  Разом з гідом, (священиком), ви зможете познайомитися з різними віровчення, присутніми в Гданську, відвідати незвичайні будівлі і вільно поспілкуватися з представниками / представницями різних релігійних громад, ставлячи питання, які часто немає можливості поставити в нашому повсякденному житті.

  Підкреслюючи різноманіття міста, ми створюємо простір, в якому кожен відчуває себе повноправним мешканцем / мешканкою, незалежно від приналежності до будь-якого віровчення.

  Храми будуть відкриті для відвідувачів з 18.00 до 23.00.

  Будь в курсі і стеж за новинами на сайті: http://nocswiatyn.pl/program-gdansk2018/ і на фейсбуці: Noc Świątyń / Ніч храмів.

 • Актуальна з: 22/09/2018
  Актуальна по: 22/09/2018
  Місто: Без міста
 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • 0 коментарів

  Залишити відповідь

 • Телефон: 570005579