× не актуально
 • Patison-v-CUKRi-Open-Mic-UA

Оголошення Категорія: ВідпочинокОголошення Теги: Вроцлав

Опис
Опис
Більше інформації
Фото
Карта
Відгуки
Пов'язані оголошення
Телефон
Електронна пошта
 • Patison v CUKRi – Open Mic UA

  Стильного, модно, молодіжно!
  Патісон в Цукрі вирішив взяти новий курс на пятий випуск, і цього разу він буде СТИЛЬНИМ! Просто, як Шанель 5, але ще краще!
  Сподіваємося, що всі вже знають, і повторювати не треба … але ми повторимо! Патісон в Цукрі – це відкритий український комедійний мікрофон (Open Mic для тих хто шарить). Такий собі стенд-ап, але виступити може кожен (звичайно ж попередньо записавшись до нас). Організовується спільними зусиллями CUKR – Centrum Ukraińskie Kultury i Rozwoju разом з World-Wide Comedy.
  Мікрофон відкритий до жартів і у кожного є 5 хв на виступ. Бажано, щоб жарти були смішними, але це вже публіці вирішувати. Сміливці отримують ваучер на безплатний напій, а глядачі отримують хороший настрій.
  МИ ШУКАЄМ СМІЛИВЦІВ! Досвід сцени, комедії чи роботи не потрібен! Знання Microsoft Excel вітається! Головне бажання повеселити людей і випробувати себе. Пишіть до нас і ми вас запишимо, і проінструктуємо. А можливо навіть допоможемо з вашим матеріалом чи навичками сцени! Чекаємо на виступи українською, урду, узбецькою … любою мовою, що починається на У” і може бути зрозуміла українському загалу.
  Щоб увійти на подію потрібно придбати білет за символічну квоту 5 зл, детальніше на місці. Символічно збираємо на дирки в джинсах, щоб було стильно звичайно ж.
  Ведучий вечора – Свят (aka Sviat Marinated як його знають на польській і англійській сцені)

  P.S. Всім кому буде мало гумору на свіжу голову, запрошуємо вже по хмільну до Recepcji після Патісону на АФТЕР-ПАТІ СОН! Знаходиться одразу через дорогу від CUKR. Саме там виступаючі і зможуть використати свій ваучер!

  Четверг, 21 лютого 2019 о 20:00

  CUKR – Centrum Ukraińskie Kultury i Rozwoju

  Ruska 46A/201

  50-079 Вроцлав

 • Актуальна з: 21/02/2019
  Актуальна по: 21/02/2019
  Місто: Без міста
 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • 0 коментарів

  Залишити відповідь

 • Телефон: 570005579