E-mail замінять рекомендовані листи від державних органів Польщі

e-mail

Уже в наступному році e-mail почнуть витісняти рекомендовані листи, котрі висилають різноманітні польські державні організації. Монополія на обслуговування е-кореспонденції скоріше за все отримає Poczta Polska — повідомляє tvn24bis.pl посилаючись на четверговий номер авторитетного видання “Rzeczpospolita”.
Е-сервіс, або ж е-mail, котрі повинні отримати офіційний статус, замінять рекомендовані листи. У результаті, це має стати виключною формою офіційної комунікації між державними інституціями та стане бажаною в стосунках громадян з державними органами — інформує газета.

Читайте також: Українці скуповують житло в Польщі. Найбільше серед іноземців

Як дізналися журналісти “Rz”, система е-сервісу буде запроваджена та контролюватися національним цифровим оператором. Ним найімовірніше стане Poczta Polska.

А це означає, що не банки чи телекомунікаційні оператори, як хотіла колишній міністр цифрової інфраструктури Анна Стрежинська, а саме державна спілка має стати ключовим об’єктом е-сервісу.

Читайте також: Сильна спека у Польщі: на всій території країни оголосили попередження

Прихильником такого рішення є Марек Загурський, новий глава міністерства. Тепер схиляється до такої думки й економічний комітет Ради Міністрів — йдеться у статті “Rz”.

Читайте також: Українці уподобали Малопольське та Мазовецьке воєводства

Для підприємців і простих громадян, згідно з задумом, е-листування має бути безкоштовним, а державні органи, відмовившись від паперового листування, заощадять навіть до 100 млн злотих щороку.

Ще цього року має бути готовий проект закону в цій справі. Запровадження відбуватиметься поступово. Скоріше за все, що входитимуть в життя зміни протягом 2019-2021 — розповіли “Rz” в міністерстві.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: