Фальшиві e-mail про “повернення податку”. У жодному разі не відкривайте таких листів

povernennja podatku

Міністерство фінансів застерігає про надсилання фальшивих електронних листів про “повернення податку”. Як повідомляє tvn24bis.pl, у Міністерстві підкреслюють, що не варто відкривати ані самого повідомлення, ані прикріпленого до нього файлу, оскільки вони містять спеціальний шкідливий код.

Подання податкової декларації за 2017 рік для багатьох платників податку пов’язане з отриманням грошового повернення. Така ситуація стосується не тільки поляків, й багатьох українців, у річних деклараціях яких вказані податкові переплати. Йдеться про декларацію РІТ. Згідно з законом, податкова має 90 днів на повернення такої переплати.

Та як з’ясувалося ситуацією намагаються скористатися хакери. Міністерство фінансів в опублікованому на інтернет-сторінці повідомленні застерігає про фальшиві e-mail, які стосуються повернення податку.

“Повідомлення не відсилається Міністерством фінансів. У жодному випадку не варто відкривати ані повідомлення, ані прикріплений файл, який містить шкідливий код” – зазначено на сторінці міністерства.

Урядовці принагідно опублікували й вміст фальшивого повідомлення. Подаємо його в оригіналі:

Szanowny Kliencie,

Po ostatnich obliczen aktywnosci fiskalnej ustalilismy, ze jestes uprawniony do otrzymania zwrotu podatku od 8995,10 zl. Prosze zlozyc wniosek o zwrot podatku i pozwalaja nam 3-5 dni w celu jego przetworzenia.

Aby uzyskacdostep do zwrotu podatku, nalezy pobrac i wypelnic formularz zwrotu podatku dolaczone do tej wiadomosci e-mail.

Refundacja moze byc opoznione z roznych powodow:

– Invalid rekordy
– Nanoszenie po terminie

Dziekujemy za korzystanie z naszych uslug,
Ministerstwo Finansow
ul. Swietokrzyska 12
00-916 Warsawa
NIP: 526-025-02-74
REGON: 000002217

Варто наголосити, що стан реалізації фактичного повернення податкової переплати можна перевірити на Portalu Podatkowym (перейдіть за посиланням і там знайдете інструкцію і формуляр, який необхідно виповнити аби дізнатися на якій стадії ваша справа). Аби це зробити, необхідно в першу чергу подати номер PESEL або NIP. Далі вноситься сума прибутку за 2017 рік. Якщо все внесено правильно, то з’явиться інформація про статус: “zrealizowano” або “w trakcie realizacji”. В останньому випадку йдеться про те, що все ще триває процес повернення переплати в управлінні фінансів.

Фото ілюстративне /Eska.pl/


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: