Фінляндія спростить працевлаштування іноземців через зростання економіки


У Фінляндії спрощують процедуру працевлаштування іноземців з країн, розташованих поза межами Європейської економічної зони, повідомляє zahid.net із посиланням на видання Yle.

Читайте також: За найменшу пенсію в Польщі не купиш навіть сірників

До останнього часу у країні діяло правило, згідно з яким привілеї при заповненні вакансій отримували фіни та громадяни ЄС. Тепер через економічне зростання багато сфер діяльності відчувають дефіцит робочих рук. У Південній Фінляндії вже не дивляться в паспорт, коли шукають працівників у галузі інформаційних технологій, будівництва або ресторанного бізнесу, йдеться у матеріалі.

«Практику видачі дозволу на роботу спростили через зростання економіки», – зазначив урядовий радник Оллі Сорайнен з Міністерства праці та економічного розвитку.

Читайте також: Євростат порівняв кількість вакансій у країнах ЄС

У понеділок, 14 травня, прем’єр-міністр Фінлянлядії Юха Сіпіля заявив, що питання спрощення працевлаштування іноземців буде обговорене вже протягом нинішнього урядового терміну, попри те, що в уряді є партія «Синє Майбутнє», яка виступає проти цієї ідеї.

Читайте також: На що можуть сподіватися фізичні працівники в залежності від регіону Польщі (Мапа)

У четвер, 17 травня, голова Центральної організації профспілок службовців STTK Антті Паломяки заявив про готовність полегшити процедуру отримання робочих віз за умови, якщо органи контролю будуть забезпечені необхідними ресурсами.

Як відомо, над спрощенням системи працевлаштування іноземців з країн поза межами ЄС також працюють Польща та Словаччина, в той час як Литва має намір ввести квоти на іноземних працівників.

Фото ілюстративне з вільних джерел


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: