Фото Оперного театру у Львові визнано найкращою фотографією пам’яток України 2017


Фотографію Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької визнано найкращою в українській частині міжнародного проекту «Вікі любить пам’ятки», повідомляє Zahid.net із посиланням на Wiki Loves Monuments.

Проект спрямований на створення повної ілюстрованої інформаційної бази про культурну спадщину світу, фотографії якого будуть використані у Вікіпедії.

В українській частині конкурсу було завантажено понад 37 тис. фотографій – більше ніж від інших країн-учасниць. Подано фото понад 16 тис. об’єктів культурної спадщини, понад 2,5 тис. пам’яток було сфотографовано вперше. Участь у конкурсі взяли 410 авторів, шестеро з них є одними з 15 найактивніших завантажувачів фото в світі.

Першу сходинку у топ 10 українського конкурсу посіло фото черкаського автора Сергія Криниці, на якому зображено фасад Львівського оперного театру. На другій – Воскресенська церква у Слов’янську, на третій – захід сонця над Святогірською Лаврою на Донеччині (обидві Дмитра Балховітіна).

«Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) — міжнародний фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, метою якого є зібрати світлини для ілюстрування статей у Вікіпедії, Вікімандрах та інших вікіпроектах. За цей час було зібрано майже 2 млн зображень. В Україні цього року проводився вшосте.

Фото трійки лідерів


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: