Керівники Львівщини обурені роботою польських прикордонників і митників


Заступниця Генерального Консула Республіки Польща у Львові Катажина Солек була вимушена вислухати нарікання на роботу польських прикордонників і митників від голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина. Керівники Львівщини запросили представника консульства для висловлення позиції щодо ситуації, яка склалась із перетином україно-польського кордону учасниками заходів українського Свята національної пам’яті у Перемишлі, що відбулося 3 червня.
Як наголосила прес-служба обласної адміністрації, у межах зустрічі очільник області висловив обурення з приводу ситуації на кордоні та порушив питання незадовільної роботи митних та прикордонних служб Республіки Польща, внаслідок чого громадяни України, які їхали на українське Свято національної пам’яті, вимушені були безпідставно очікувати в пунктах пропуску подекуди понад 7 годин, а делегація з Івано-Франківської області 10 годин.
Олег Синютка наголосив на необхідності пояснення ситуації, що склалася, та реагування польської влади для недопущення подібних випадків у майбутньому.
У неділю, в пунктах пропуску на україно-польському кордоні суттєво збільшилися черги в сторону Польщі. У соціальних мережах з’явилися свідчення, що багатьом українцям безпідставно було відмовлено у в’їзді до РП, після чого вони були вимушені ще кілька годин очікувати на можливість повернутися в Україну. Серед пояснень такого стану речей промайнуло припущення, що польські охоронці кордону отримали негласну вказівку обмежити в’їзд автобусів аби зменшити кількість учасників Свята національної пам’яті у Перемишлі. Звісно, що офіційного підтвердження цьому не було.
Нагадаємо, що у неділю, у польському Перемишлі пройшла хода пам’яті бійців УНР, похованих у Пикуличах на околиці міста. Участь у процесії взяло більше тисячі українців і поляків.

Читайте також: Мережу сколихнули фото дороги та “зручностей” біля пункту пропуску Угринів (Фото)

Фото ілюстративне /Укрінформ/


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: