Коли платіжна система PayPal, яку створив колишній киянин, в повному обсязі запрацює в Україні


Кожного дня зростає кількість користувачів платіжних систем. Окрім стандартних swift-платежів, українці активно використовують такі сервіси як Payoneer, Skrill, GooglePay та ApplePay. Але досвідчені користувачі завжди звертають увагу на розмір комісії та швидкість переказу грошей. Саме з цих причин клієнти з України очікують на входження в країну американської системи PayPal, яка активно працює в 117 країнах світу.

Низькі комісії (2,9-3,9%), зручність (достатньо знати email отримувача для переказу грошей) та швидкість роблять систему PayPal такою затребуваною у світі. Але бюрократичні підходи Національного банку, що вимагає реєстрації системи в Україні, поки що стоять на заваді входженню системи PayPal в Україну. Для українських користувачі PayPal реєстрація аккаунту в сервісі дає можливість лише розрахуватися за інтернет-покупки та здійснювати переказ грошей через картку українського банку. Ви не зможете отримати кошти від інших користувачів  системи та переказати їх на свою банківську картку. Цей сервіс в Україні недоступний.

Читайте також: Іще одна країна ЄС збільшила квоту на іноземних працівників, зокрема й українців

Сподіваємося, що зростаючий обсяг переказів, в тому числі від трудових мігрантів, зрештою спонукає до вирішення цього питання.

Читайте також: Популярний серед українців польський банк підвищує тарифи

 

Для довідки. Один із творців системи PayPal Макс Левчин народився у Києві. Його сім’я емігрувала до Сполучених штатів, коли йому виповнилося 16 років. На сьогодні він один із найбільш успішних програмістів Кремнієвої долини.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: