Кожен 5 долар потрапляє в Україну з-за кордону через системи переказу

pryvatni perekazy

Українці 2018 року отримали з-за кордону через системи переказу 2,3 мільярда доларів. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на НБУ.

Читайте також: Іще одна країна ЄС збільшила квоту на іноземних працівників, зокрема й українців

Національний банк України в четвер, 14 лютого, повідомив, що у 2018 році в Україну з використанням систем переказу, створених як резидентами, так і нерезидентами, було переказано 2,3 мільярда доларів в еквіваленті. При цьому найбільший обсяг переказів прийшов із США (17 відсотків), Ізраїлю (13 відсотків), Росії (9 відсотків), Італії (8 відсотків) та Польщі (7 відсотків).

Водночас за межі України 2018 року через системи переказу було надіслано у вісім разів меншу суму – 294 мільйонів доларів в еквіваленті. Найбільший обсяг переказів з України був спрямований до Росії (36 відсотків), Грузії (10 відсотків), Китаю (6 відсотків), Азербайджану (6 відсотків) та Узбекистану (4 відсотки).

Читайте також: Популярний серед українців польський банк підвищує тарифи

Цікаво, що у межах України, за даними НБУ, були 2018 року здійснені перекази на загальну суму 5,5 мільярда доларів в еквіваленті. Обсяг внутрішньодержавних переказів через системи переказу коштів за 2018 рік зріс на 24 відсотки в порівнянні з 2017 роком.

Читайте також: Flixbus може отримати серйозного конкурента. На ринок виходить BlaBlaBus

Ці дані НБУ не включають інформацію про перекази, здійснені через банки, карткові платіжні системи та поштові відділення.

Як ми розповідали, Національний банк України прогнозує подальше збільшення обсягу грошових переказів в країну від трудових мігрантів: якщо за 2018 рік їх сума оцінена в 11,6 мільярда доларів, то за 2019 рік очікується отримати 12,2 мільярда доларів.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: