Кожен четвертий іноземець працював на Мазурах із порушеннями


У минулому році офіцери Вармінсько-Мазурського відділу Прикордонної служби провели майже 180 перевірок щодо законності працевлаштування іноземців у регіоні Північно-Східної Польщі.

Були перевірені документи майже 3,5 тис. працівників з-за кордону. За повідомленням Польського радіо, порушення виявлено у більш ніж 870 випадках. Найчастіше це були українці та білоруси, які не мали дозволу на роботу чи виконували інші обов’язки, ніж охоплював дозвіл.

Проте у регіоні Вармії та Мазур є ще одна проблема, яка стосується громадян більш екзотичних країн, таких як Індія, Бангладеш, Ірак та Узбекистан. Громадяни цих країн, – як каже директорка департаменту справ громадян та іноземців воєводського управління в Ольштині Аґнєшка Бочковська, – в’їжджають у Європу на основі короткострокових туристичних віз, а згодом, у Польщі, намагаються легалізувати своє проживання на довше.

Загалом накладено 60 штрафних санкцій на суму понад 16,5 тис. злотих, а 90 справ про покарання підприємців були направлені до судів. Підприємці мають сплатити штрафи у розмірі 236 тис. злотих.

Фото ілюстративне /24tv.ua/


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: