Майже 3 млрд злотих переказали з Польщі до дому українські заробітчани за перший квартал - NASHAPolsha

Майже 3 млрд злотих переказали з Польщі до дому українські заробітчани за перший квартал

perekazy v Ukrainu

3,4 млрд злотих вислали за перші чотири місяці в рідні країни іноземці, що працюють у Польщі. Як повідомляє tvn24bis.pl, ця сума більша на 700 млн злотих, аніж за аналогічний період минулого року. За даними Національного Банку Польщі, збільшення трансферів в інші країни зафіксовано завдяки короткотерміновим іммігрантам, які стали більше відсилати до дому грошей, і за перший квартал поточного року відправили своїм родинам 3 млрд злотих, проти 2,5 млрд роком раніше.

Традиційно, лідером у фінансовій активності залишаються українці. Перекази в Україну за перший квартал цього року склали 2,9 млрд злотих, що становить понад 86% від усіх трансферів. Роком раніше, за такий самий період працівники з України відправили в рідний край на півмільярда менше — 2,4 млрд злотих.

Що ж стосується поляків, які подалися за копійчиною в інші країни, то вони за цей самий період прислали рідним, які залишилися в Польщі, 3,7 млрд злотих. Тобто в країну від заробітчан надійшло на 300 млн злотих більше, ніж іноземні працівники вислали з країни. За підрахунками Національного банку Польщі, найбільше до країни над Віслою надійшло грошей від польських гастарбайтерів у Німеччині та Великобританії.

До речі, у випадку з поляками, більше грошей до рідної країни відправляють довготермінові мігранти. За перший квартал цього року вони переказали в Польщу суму еквівалентну 2,8 млрд злотих, що становить 76% від загальної суми. Натомість короткотермінові заробітчани вислали лише четверту частину від усіх надходжень до Польщі — 800 млн злотих.

У порівнянні з минулим роком, то сума надходжень від польських трудових мігрантів зменшилася на 200 млн злотих, здебільшого через менші трансфери від поляків, які працюють у Великобританії. Найбільше до Польщі надійшло грошових переказів від заробітчан у Німеччині — 1,3 млрд злотих і Великобританії — 800 млн. Загалом з цих двох країн переказали майже 60 відсотків від усієї суми відправлених до Польщі зароблених за кордоном грошей.

Фото ілюстративне

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: