Міграція не буде зменшуватися, тож треба залучати до України заробітчан з інших країн

zarobkowa migracija

Кількість мігрантів, які залишають Україну, буде постійно зростати. Тому, тим людям, які роблять різні  прогнози розвитку економіки та суспільства, потрібно враховувати цей фактор вже сьогодні, тому що завтра буде запізно. Таку думку під час 12 форуму “Європа-Україна”, що проходить у польському Ряшеві висловив Анджей Дрозд, віце-президент Польсько – Української Господарчої палати. Та все ж на його переконання не можна боятись трудової міграції, не треба вигадувати ніяких теорій. Потрібно відноситись до неї дуже прагматично.

Читайте також: Проміняти Польщу на іншу країну не проти що четвертий український заробітчанин. Але решта троє хочуть залишитися

У свою чергу Василь Воскобойник, президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування вбачає шляхи розв’язання проблеми трудової міграції в Україні у піднятті рівня економіки, підвищення ефективності праці та зарплатні.

Водночас експерт вважає за необхідне запрошувати в Україну трудових мігрантів з інших країн та створювати можливості для трудової міграції в нашій країні. Василь Воскобойник впевнений, що частина населення буде постійно їздити на заробітки за кордон, а ще якась частина буде емігрувати назавжди. З іншого боку, європейська економіка конче потребує робочих рук, без українців вона не зможе обійтись і готова пропонувати гроші, які у чотири-п’ять разів більші за ті, що можна отримати вдома за таку ж роботу.

Читайте також: Надто довго розглядають справи. Роботу управлінь у справах іноземців і праці проінспектують

У тому, що міграція є необхідним процесом у зв’язку з демографічним чинником, а також диспропорцією в економічному розвитку у світі — впевнена Анна Ростоцька, директор представництва Міжнародної організації з міграції (IOM) у Польщі. На її думку, міграція – це неминучий процес, який за умови хорошого управління є навіть бажаним. Добре керовані міграції приносять користь країні походження, країні, що приймає, самим мігрантам й усьому суспільству. Тим більше, що ми зараз живемо в період глобальної мобільності, коли люди багато переміщуються.

Читайте також: “Бандерівський” скандал у польській вищій футбольній лізі

 

Джерело  /Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування/

 

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: