Мінімальна зарплата зросла втричі за три роки, а середня вдвічі за рік — Володимир Гройсман

zarplatarostr

Мінімальна заробітна плата в Україні за три неповних роки зросла більш ніж втричі, але залишається вдвічі меншою, ніж повинна бути. Як повідомляє Економічна Правда, про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду. “Ми за неповних три роки втричі збільшили мінімальну заробітну плату в країні”, – сказав Гройсман. За його словами, в абсолютних цифрах в доларах мінімальна зарплата становила 53 долари, а її нинішній рівень становить 150 доларів.

Ще краще виглядає ситуація з середньою зарплатою. У грудні 2018 р. рівень середньої заробітної плати становив 10 573 гривні. Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман теж сказав на засіданні уряду, повідомляє Укрінформ. Середня зарплата у 2018 році зросла у 1,9 раза: з 4686 грн до 8865 грн.

Читайте також: Іще одна країна ЄС збільшила квоту на іноземних працівників, зокрема й українців

Ну а вже цього року відбудеться перша автоматична індексація пенсій. Знову ж таки за словами українського прем’єра “середній розмір пенсії зріс у 1,5 раза. У 2019 році відбудеться перша автоматична індексація пенсій”, – сказав керівник уряду. За його словами, торік пенсії були підвищені на 1476 грн для 550 тис. військових пенсіонерів.

Читайте також: Популярний серед українців польський банк підвищує тарифи

Тим часом у Міністерстві соціальної політики кажуть, що доходи населення зростають вищими темпами, ніж витрати на оплату комунальних послуг.

Фото /Економічна Правда/


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: