Міжнародних кас на вокзалах України стане більше


“Укрзалізниця” збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку зі збільшенням обсягів перевезень пасажирів до країн ЄС. Про це повідомив в.о. голови правління товариства Євген Кравцов у Twitter, пише УНІАН. За його словами, розширення мережі міжнародних квиткових кас залізничники розпочнуть із регіональної філії “Донецька залізниця”. Щоправда, замість Донецька та Луганська такі каси відкриють у Маріуполі, Краматорську, Слов’янську, Покровську, Рубіжному та Лисичанську.

Як повідомив Кравцов, у 2017 році в міжнародному сполученні Україна – ЄС перевезено у 5,5 раза більше, ніж у 2016-му. За 11 місяців поїздами за кордон подорожували 205 тисяч пасажирів. “У графіку руху пасажирських поїздів на 2017/2018 рр. ми розширили мережу маршрутів до країн ЄС. Пасажири мають змогу подорожувати до Угорщини, Польщі, Словаччини, Болгарії, Румунії, Австрії”, – розповів в.о. голови.
“Ми працюємо з колегами з інозалізниць для створення можливості продажу квитків через інтернет на поїзди міжнародного сполучення. Наразі відпрацьовуємо нормативні та технічні питання”, – додав він.

Раніше в. о. голови правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов розповідав, що Публічна акціонерна держкомпанія “Укрзалізниця” планує відкрити онлайн-продаж квитків на всі міжнародні поїзди в січні 2018 року.

Нагадаємо, що 2 грудня «Укрзалізниця» запустила онлайн-продаж квитків на міжнародні потяги в країни Європейського Союзу. У липні минулого року «Укрзалізниця» запустила онлайн-продаж електронних квитків на міжнародний швидкісний поїзд «Інтерсіті+» № 705/706 Київ – Львів – Перемишль. У січні “Укрзалізниця” повідомила про плани до кінця 2017 року обладнати залізничні вокзали терміналами самообслуговування з продажу квитків на поїзди. У листопаді 2016 року “Укрзалізниця” запустила мобільну версію свого офіційного сайту з продажу електронних квитків booking.uz.gov.ua. Ця універсальна мобільна версія сайту для замовлення квитків та їх оплати банківською картою за допомогою смартфонів розроблена під будь-яку операційну систему гаджетів.

Фото ілюстративне /vidomosti-ua.com/


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: