На 28-у році існування Україна отримала власний бренд – Ukraine Now


Кабінет Міністрів України ухвалив на засіданні в четвер єдиний бренд України, якого не було за роки незалежності. На цьому наголосив під час засідання уряду Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Читайте також: До кінця року в Україні запустять систему відеофіксації порушень – міністр МВС

“Взагалі є дивним те, що у нас 27 років нашої незалежності не було бренду України. І зараз ми зробили перший крок для того, щоби брендувати країну  і зробити єдину рамку, і найголовніше – що ми можемо працювати з цим брендом з різними цільовими аудиторіями, з різними тематиками і, дійсно, відкривати всі можливості нашої прекрасної країни і робити це саме зараз… Сьогодні в Україні, 10 травня 2018 року,  з’явився бренд України – Ukraine Now”, – оголосив Гройсман.

Він подякував Міністерству інформаційної політики, всій команді, включно з міжнародними партнерами, що працювала над проектом.

Читайте також: Картка мігранта, внески до “Фонду добробуту” та єдиний реєстр заробітчан – пропозиція українських нардепів

“Команда уряду, Міністерства інформаційної політики спільно з багатьма нашими партнерами працювали над створенням бренду України. Сьогодні фактично ця робота завершена”, – сказав Прем’єр-міністр.

Читайте також: Український прем’єр знає як повернути заробітчан в Україну

Держсекретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко зробив презентацію колективної роботи, яка тривала майже рік, щодо створення бренду України.

“Вперше технічні завдання для відкритих і прозорих конкурсів грунтуються на серйозних дослідженнях цільової аудиторії, на яку й орієнтований єдиний бренд. Адже саме іноземці є тією аудиторією, кому ми хочемо показати Україну як країну можливостей, країну свободи, нових емоцій”, – зазначив Біденко.

Він додав, що таке дослідження було проведено британськими експертами в рамках співпраці з урядом Великобританії. І охоплювало 6 фокус-груп Великобританії, Німеччини і Польщі, які показали кілька концепцій промоції України. На початкових етапах розробки до цього процесу долучився Конрад Бьорд, який керував знаменитою кампанією просування Великобританії під назвою GREAT. У розробці остаточного варіанту бренду взяли участь саме українські експерти і креативники. Учасникам конкурсу були надані результати дослідження і було запропоновано дати свої ідеї або пропозиції щодо доопрацювання тих рекомендацій, які були отримані від британців.

За словами Біденка, робота тривала впродовж 9 місяців. Перед остаточним рішенням варіанти бренду були ще раз протестовані за сприяння Офісу з інвестицій на цільових аудиторіях.

“Спираючись на ці результати і на власну експертну думку, комісія визнала переможцем варіант бренду Ukraine Now, створений українським агентством Banda Agency”, – сказав держсекретар Мінінформполітики.

Він зазначив також, на основі цього єдиного парасолькового бренду, що містить ключові елементи комунікації, буде розроблений модульний бренд-бук, яким можуть скористатися будь-які органи влади, підприємства, громадські організації за умови дотримання технічних стандартів.

“Це означає єдиний голос України по всьому світу”, – підкреслив Біденко.

Фото /Укрінформ/


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: