На Львівщині хочуть закрити більшість рекрутингових компаній, бо вони порушують ліцензійні умови

rekruter

Влада Львівщини домагається позбавлення ліцензій більшості рекрутингових компаній, що працюють на території області і займаються працевлаштуванням за кордоном. Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

Читайте також: “Ремінь або розтин” – українців привчатимуть до пасків безпеки через шок

На сьогодні у Львівській області зареєстровані 96 рекрутингових компаній, що мають відповідні ліцензії Мінсоцполітики на діяльність з працевлаштування за кордоном. Більша частина згаданих суб’єктів господарювання порушують ліцензійні умови провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, – наголошено у повідомленні.

З огляду на це обласна державна адміністрація здійснює низку заходів щодо врегулювання діяльності згаданих компаній. Зокрема, скеровано звернення до Міністерства соціальної політики України з ініціативою анулювати ліцензії суб’єктам господарювання, які порушують ліцензійні умови та запропоновано посилити контроль за діяльністю посередників у працевлаштуванні за кордоном.

Читайте також: Президент України підписав указ про розпуск Верховної Ради й призначення позачергових виборів

На даний час Верховною Радою України у першому читанні прийнято проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном». Згаданий законопроект готується до повторного другого читання. Законопроектом суттєво посилюється контроль за діяльністю посередників у працевлаштуванні за кордоном, надаються повноваження Міністерству соціальної політики на здійснення позапланових перевірок ліцензіатів у разі виникнення ризику ситуації потрапляння осіб у ситуацію, пов’язану з торгівлею людьми, виявлення у загальнодоступних інформаційних ресурсах інформації, що свідчить про порушення ліцензіатом вимог щодо провадження діяльності із посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Читайте також: Верховна Рада відклала запровадження штрафів за євробляхи

Принагідно в обласній адміністрації поінформували, що однією з підстав анулювання ліцензії суб’єктам господарювання, що займаються працевлаштуванням за кордоном, є обґрунтоване звернення громадянина про порушення його прав. З огляду на це, у разі порушення згаданими компаніями Ваших прав, чиновники закликають звертатися до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації (конт. тел.2613107).

Нагадаємо, що на початку вересня голова обласної державної адміністрації Львівщини Олег Синютка заявив, що боротиметься з трудовою міграцією в регіоні за допомогою буклетів-«страшилок» та обмеженням реклами працевлаштування за кордоном.

Тоді ж директор Львівського центру зайнятості Василь Барилюк стверджував, що з 92-х зареєстрованих на той момент рекрутингових компаній 54 фірми припинили діяльність після перевірок.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: