На міжнародній автостраді А4 українець вирішив їхати зустрічною смугою


Поліція затримала 40-ка річного громадянина України, який їхав зустрічною смугою на автостраді A4. «Після затримання виявилося, що він був у нетверезому стані», – повідомили Польське радіо у прес-групі Воєводської комендатури поліції в Ополє.

Читайте також: З Новим роком та Різдвом Христовим!

Ця подія сталася вночі з четверга на п’ятницю на відтинку міжнародної автостради A4, яка тягнеться півднем Польщі з Німеччини до України. Поліція отримала повідомлення про те, що 40-а тонна вантажівка їде зустрічною смугою в напрямку Катовіце. Поліціянти затримали цей автомобіль, водієм виявився громадянин України.
Як з’ясувалося, за дві години перед затриманням він пив алкоголь, на одній з автозаправних станцій. Водій не зміг пояснити чому вирішив їхати зустрічною смугою.
Після того, як водій протверезіє, його будуть прослуховувати та пред’являть звинувачення у провадженні автомобіля у нетверезому стані, він також почує звинувачення у тому, що його поведінка несла загрозу іншим учасникам дорожнього руху. Окрім високого штрафу, йому загрожує заборона водіння автомобіля на території Польщі.

 

Фото ілюстративне


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3 коментарів
 1. DK 1 рік тому

  Шановні редакціє. Чи можна не вживати польсько-українського суржика. Слово ‘відтинок ‘ вживається в українській мови лише стосовно часу. Натомість є слово ‘відрізок ‘. Не пригадую слова поліціянт ‘ є слово поліцейський. Будь-ласка пишіть статті або українською або польською мовами. Бо аж страшно такі речі читати.

  • Автор
   viktor 1 рік тому

   Шановний(а) DK. Дякую за Ваш коментар, однак усі Ваші зауваження доволі суперечливі, оскільки: ВІДТИ́НОК, нка, чол. Частина чого-небудь, вимірюваного в просторі або часі; відрізок. Полковник.. знав, що ця ділянка є лише коротким відтинком дев’яностокілометрової смуги наступу (Ле і Левада, Південний захід, 1950, 296); Ось чому я розглядаю кінематографію як мистецтво короткочасного удару. Сила впливу, сила удару концентрується на невеликому відтинку часу (Олександр Довженко, III, 1960, 183). Словник української мови: в 11 томах. — Том 1, 1970. — Стор. 648. ВІДТИНОК , ВІДТІНОК відтинок – відтінок Часом ці іменники вважають за синоніми і взаємозамінюють їх на письмі. Але робити цього не слід. Бо відтинок – то частина простору або часу; відрізок. “Коли в’їхали в ліс, через який проходив найнебезпечніший відтинок шляху кілометрів на півтора, сонце зайшло” (Василь Козаченко). А відтінок – різновид кольору, явища, значення (у мовознавстві); додатковий вияв почуття, настрою. “Барва її лиця була й тепер рум’яною, зостався й досі легкий відтінок слонової кості в загорілім обличчі” (Леся Українка). ПОЛІЦІА́НТ, ПОЛІЦІЯ́НТ, а, чол., розм. Те саме, що поліцай. Десь на вулиці взявсь поліціант, неначе з землі виріс (Нечуй-Левицький, IV, 1956, 300); Уже прощаючись, поліціант поінформував Швенда, що чув розмови, буцімто дуче сховали десь флотські офіцери (Павло Загребельний, Європа 45, 1959, 209); Двері відчинилися і ввійшов поліційний комісар,.. а за ним три чи чотири поліціянти (Іван Франко, IV, 1950, 168); Маю таке переконання, що ті типи [поліцаї] між собою різняться дуже мало. Правда, самодержавний поліціянт таки трохи самодержавніший, а конституційний трохи конституційніший, але суть у них лишилася одна (Гнат Хоткевич, II, 1966, 359). Словник української мови: в 11 томах. — Том 7, 1976. — Стор. 85.

 2. jurij 1 рік тому

  Шановний DK! У своєму короткому коментарі Ви зробили кілька помилок:
  – cлід писати Шановна редакція а не “Шановні редакціє”
  -в українській мові а не “в украЇнській мови”
  -будь ласка а не “будь-ласка”

  Надіюсь Вам не буде страшно це читати

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: