Найбільше українці хочуть їхати на заробітки до Німеччини та Польщі. Водночас 42% опитаних хоче працювати на рідній землі


Переважна кількість українців хотіла би при можливості поїхати на заробітки до Німеччини та Польщі. Такі результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення видання DT.UA  наводить zahid.net.

Читайте також: За президентське крісло в Україні позмагається рекордна кількість кандидатів

Як зазначається, розмірковуючи про те, в яку країну варто було б поїхати на заробітки (за умови отримання однакової зарплати) – 13,6% респондентів відповіли, що до Німеччини, а 13,1% – до Польщі.

При цьому лише 4,9% опитаних зупинили свій вибір на Росії. У топі найбільш привабливих держав-роботодавців Росія поступається Чехії, Італії, США, Канаді та суттєво програє Польщі та Німеччині.

Читайте також: Сьогодні – День соборності України! (Відео)

Читайте також: Українські заробітчани не зловживають безвізом для роботи у Європі, а працюють там легально — голова МЗС

Окрім того, у переліку країн, де гіпотетичні заробітчани побоюються проявів ворожості щодо українців, Росія впевнено лідирує (34,4%). Польща відстає за цим показником від Росії на 27,2%.

Загалом трохи більше чверті українців, які виїжджають за кордон (26,1%) хочуть пережити там важкі часи, 15,4% – хотіли б їздити на сезонні роботи в інші країни, 9,3% – хотіли б отримати нові знання та досвід і після цього повернутися в Україну. Назавжди готові виїхати з України тільки 14% респондентів.

Дослідження проводилося з 21 листопада по 15 грудня 2017 року. Польовий етап тривав з 1 по 14 грудня. Опитування проводилося у 110 населених пунктах в усіх областях України, крім Автономної Республіки Крим. У Донецькій та Луганській областях опитування проводилося тільки на територіях, підконтрольних Україні. У результаті польового етапу було зібрано 2039 анкет.

Фото ілюстративне /zaknews.in.ua/


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: