Остерігайтеся фальшивих “ваучерів” до Biedronki. Хакери полюють на банківські дані


Зловмисники створили фальшиву інтернет-сторінку, через яку намагаються заволодіти даними до банківських рахунків осіб, котрі помилково вважають що отримають ваучер на знижку при подальших покупках в мережі магазинів “Biedronka” – повідомляє tvn24bis.pl посилаючись на CERT Polska (з англ. Computer Emergency Response Team), що стежить за безпекою в мережі.

Читайте також: Перший у Польщі український клас відкриють у ліцеї Лодзі

Шахраї користуються доменом bony-biedronka.com, під яким розташована інтернет-сторінка, що ззовні нагадує офіційну сторінку цієї мережі магазинів. Слугує вона для виманювання даних банківських рахунків. Потенційних жертв спокушає надзвичайно старанно підготовлений текст із банером, який сповіщає про спеціальну пропозицію на придбання ваучера зі знижкою на 50 злотих — наголошується у застереженні.

Користувачі інтернету, що кликнуть на підготовлений шахраями банер скеровуються на сторінку, що видає себе за платіжну систему Dotpay. Нагадує вона оригінальну сторінку, ба більше, послуговується сертифікатом безпеки SSL.

Читайте також: За найменшу пенсію в Польщі не купиш навіть сірників

“Фальшива система просить потенційних жертв обрати свій банк, аби подальшим кроком запрезентувати зімітований формуляр реєстрації до сервісу трансакцій. Коли користувач подає свої дані, спеціально написаний хакерами скрипт ініціює рівнозначну сесію із зазначеним банком, реєструється з допомогою тих самих даних і намагається переказати кошти з рахунку жертви на вказаний хакерами банківський рахунок” – інформує CERT Polska.

Читайте також: Євростат порівняв кількість вакансій у країнах ЄС

Торгова мережа Biedronka на своїй офіційній сторінці та на фан-сторінці в мережі Facebook розмістила застереження: “На жаль, надійшла до нас інформація про фальшиві конкурси, організатори котрих видають себе за мережу магазинів Biedronka. Закликаємо до обережності та нагадуємо, що про всі зорганізовані нами акції інформуємо тут — на нашій фан-сторінці та сторінці //www.biedronka.pl”.

У свою черг експерти CERT Polska наголошують, що під час проведення банківських розрахунків у мережі потрібно бути максимально уважними та обережними, зокрема, звернути докладну увагу на адресу сторінки через яку проводиться трансакція. Після переходу від сторінки-оплати до банківського сервісу трансакцій, варто ще раз перевірити назву домену і назву фірми на сертифікаті.

Фото ілюстративне


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: