Підприємливі поляки знайшли ще один спосіб заробити на українських власниках «блях»

bllahi

За інформацією перекупників, підприємливі поляки, які оформляють документи для розмитнення “євроблях”, знайшли можливість заробити на українських автовласниках. Як твердить  auto.24tv.ua, українці почали розмитнювати автомобілі, на яких вони їздили на єврономерах. Поки що найлегше розмитнити машини, котрі були у режимі “транзит”. Для цього українським власникам потрібно зняти машину з обліку у тій країні, в якій вона зареєстрована. При цьому не обов’язково вивозити машину в цю країну.

Найбільше автомобілів на єврономерах – з Польщі та Литви. Підприємливі поляки вже почали надавати послуги українцям зі зняття цих авто з обліку в польських органах реєстрації. Причому якщо офіційна вартість цієї послуги – близько 100 злотих (750 гривень), то за послуги посередники беруть ще 400 злотих (3000 грн). Таким чином, щоб отримати документ, який дасть змогу розмитнити “євробляху” з Польщі, українцю доведеться заплатити 3750 грн. Про це повідомляють активісти руху “За доступне авто” у своєму відео.

Читайте також: Україні потрібно 50 років, аби наздогнати економіку Польщі – Світовий банк

За їх інформацією, один з польських “бізнесменів” так заробив вже близько 6000 доларів США. Крім того, як ми вже писали, інші підприємливі поляки розмістили оголошення про купівлю автомобілів при під’їзді до кордону.

Читайте також: Найбільше дозволів на роботу в Польщі видають українцям і непальцям

Нагадаємо, що від 25 листопада набрали чинності закони щодо зниження акцизу на легкові автомобілі, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації. За новими правилами громадяни-резиденти мають право переміщувати транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, в режимі транзиту за умови сплати грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу. Такі зміни призвели до страйків і блокування кордонів, однак останнім часом ситуація стабілізувалася й деякі особи вже навіть розмитнили ввезенні автомобілі.
Нагадаємо також, що українців які довший період проживають за межами України й час до часу хочуть заїхати (тимчасово) на батьківщину, то варіант із консульським обліком залишився в силі. Докладніше про це тут.
P.S. В Угорщині, на кордоні з Україною, утворилось звалище покинутих автомобілів на іноземній реєстрації. Як інформує Mukachevo.net, звалище розташоване поруч із КПП «Лужанка-Берегшурань». Місцеві жителі кажуть, що автомобілі біля пропускного пункту залишали й раніше, але останнім часом їх кількість різко збільшилась.

Фото /Mukachevo.net/, Джерело /zahid.net/


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: