Польща чи Німеччина – близькість і доступність проти вищих зарплат


Українські трудові мігранти не готуються до масового виїзду на роботу до Німеччини. Польща й надалі залишається пріоритетним напрямком для виїздів на заробітки та постійне проживання – про це за повідомленням tvn24bis.pl пише видання “Rzeczpospolitа”.

Читайте також: Український водій отримав подяку за героїчну поведінку

Авторитетне польське видання опублікувало в п’ятницю дослідження проведене Польсько-українською промисловою палатою, яке було проведене на початку року посеред українських трудових мігрантів. Згідно з даними опитування, практично 2/3 українців, які вже працювали за кордоном, і в майбутньому хотіли б заробляти за межами рідного краю, і перевагу надають саме Польщі.

Семеро опитаних з десяти мають у Польщі позитивний трудовий досвід. Отож автори публікації не бачать нічого дивного в тому, що РП для 60 відсотків опитаних українських заробітчан залишається пріоритетним напрямком трудової міграції, значно випереджаючи в цьому питанні Німеччину – вибір на яку припадав у тричі рідше.

Читайте також: Що поляки пишуть про українців у соціальних мережах? Результати дослідження

Водночас польське видання наголошує, що хоч на заробітки до Німеччини, котра з 2020 року має трохи ширше відкрити ринок праці для мігрантів з-за меж Європейського Союзу, заохочують вищі заробітки, перевагою Польщі залишається близькість – географічна, культурна та мовна.

Читайте також: В Україні вперше офіційно відзначають День батька

В опитуванні проведеному Польсько-українською промисловою палатою понад 60 відсотків обрало також Польщу як пріоритетну країну для еміграції на постійне місце проживання. Окрім того, 70 відсотків опитаних позитивно оцінило свій попередній трудовий досвід у Польщі, при цьому понад 22% – дало оцінку «дуже добре». Негативну думку з цього приводу висловило лише 4 відсотки опитаних.

 

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: