Польща на другому місці в ЄС серед країн з найменшим безробіттям

bezrobittja

Польща опинилася на другому місці в Європейському Союзі серед країн з найменшим безробіттям. Дані Євростату свідчать про те, що в липні роботи не мали 3,4 відсотка громадян Польщі. Це дещо кращий результат, ніж у липні.

Читайте також: Україні потрібно 50 років, аби наздогнати економіку Польщі – Світовий банк

Як повідомляє кореспондентка Польського радіо з Брюсселя Беата Пломецька, безробіття в Польщі зменшилося в серпні на 0,1 відсоткового пункту, у порівнянні з попередніми даними. Це дозволило Польщі зрівнятися з Німеччиною і з третього місця перейти на друге. Дані Євростату відрізняються від даних Головного статистичного управління Польщі через іншу методологію підрахунку. Польська установа оцінила, що безробіття в Польщі у серпні досягло 5,8 відсотка.
Найнижче безробіття в ЄС – у Чехії: 2,5 відсотка, а найбільше – в Греції: понад 19 відсотків. В усій Євроспільноті рівень безробіття зберігся на такому ж рівні, як у липні – 6,8 відсотка.

Безробіття знизилося, хоч і незначно, серед молодих осіб, проте це надалі чимала проблема, особливо на півдні Європи – у Греції понад 39 відсотків, в Іспанії та Італії – понад 30 відсотків. Найменше безробітних серед молоді – в Німеччині: 6,2 відсотка, а також у Чехії та в Нідерландах. Польща в цьому рейтингу з безробіття молоді посідає п’яте місце на рівні 9,7 відсотка.

Фото ілюстративне


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: