Польська компанія хоче збудувати вантажний термінал в аеропорту «Львів»

cargo

Польська компанія Waimea Holding SA заявила про намір збудувати вантажний термінал в Міжнародному аеропорту «Львів». Як розповів ZAXID.NET начальник обласного управління інвестиційної політики Роман Матис, його планують збудувати поблизу старого терміналу.

За словами Романа Матиса, 13 вересня керівництво компанії оглянуло місце, де може проводитись будівництво. Наступним кроком буде підготовка дорожньої карти для втілення ідеї будівництва вантажного термінала.

Читайте також: Іще одна країна ЄС збільшила квоту на іноземних працівників, зокрема й українців

«Компанія озвучить суму інвестицій, коли ми вийдемо на стадію технічного завдання. Тут є дуже багато нюансів. Карго-термінал – це складське приміщення, у якому є зони для різного типу вантажів. Наприклад, для відкритого зберігання продуктів, які не потребують спеціальних умов, холодильні приміщення чи приміщення з пониженою температурою для зберігання ліків, приміщення для зберігання коштовностей, валюти та ін.», – розповів український чиновник.

Читайте також: Популярний серед українців польський банк підвищує тарифи

Площа майбутнього вантажного термінала у львівському аеропорту становитиме щонайменше чотири гектари. Компанія Waimea Holding SA, що виявила бажання збудувати вантажний термінал у Львові, має відповідний досвід. Зокрема Waimea Holding SA збудувала вантажний термінал у аеропорту польського Ряшіва, що є столицею Підкарпатського воєводства.

На фото – вантажний термінал, який збудувала Waimea Holding SA у польському Ряшіві


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: