Помилковий банківський переказ тепер можна буде повернути


Можливість повернути гроші, що були помилково переказані на банківський рахунок невідомої особи містить поправка до Закону про банківські послуги, що підписав Президент Польщі Анджей Дуда. Як нагадує сайт forsal.pl, власне сама поправка була законодавчою ініціативою глави держави.

Законопроект був підготований президентом, у співпраці з Фінансовим Речником, і став відповіддю на скарги клієнтів банків. Сейм ухвалив документ 22 березня цього року, а Сенат підтримав без поправок 16 квітня.

Читайте також: За найменшу пенсію в Польщі не купиш навіть сірників

Йдеться про випадки, коли клієнти не могли отримати від банків особистих даних тих осіб, на рахунки яких були помилково відправлені грошові перекази, оскільки такі дії були заборонені правилами. Коли ж таку інформацію таки вдавалося отримати — внаслідок рішення суду — помилковий отримувач часто уже встигав витратити гроші та пояснював, що не знав про те, що гроші йому не належали, або ж не в стані їх повернути.

Читайте також: Євростат порівняв кількість вакансій у країнах ЄС

Тепер, згідно з задумом президентської поправки, власник рахунку, на який потрапить помилковий переказ отримає негайно від банку повідомлення про те, що отримані ним гроші, йому не належать. Нововведення також передбачає можливість примусового повернення тих грошей, на випадок, якщо помилковий адресат не захоче їх віддати добровільно.

Фото ілюстративне /ua.despositphotos.com/


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: