До пошуку зниклого українця залучили приватних детективів і винайняли гелікоптер


Приватних детективів і навіть гелікоптер винайняла аби відшукати 25-річного працівника з України, власниця цукерні у Сєрпцу (мазовецьке воєводство), в якій до останнього моменту працював зниклий українець. Як йдеться у сюжеті каналу tvn24.pl, Агнєшка Гогул лише кілька разів розмовляла з Кирилом, 25 річним хлопцем з України. Працевлаштувала його в січні на посаду пекаря. Коли зник, пообіцяла його матері, що знайде його. І має намір дотриматися обіцянки.

З моменту його зникнення минуло вже понад три тижні. Про те, що щось не так, стало відомо 5 листопада, коли українець не вийшов на роботу. Оскільки досі такого з ним не траплялося, подумали, що щось не так. Пізніше стало відомо, що Кирило Вознюк був у першу суботу листопада на дискотеці, за кілька кілометрів від Сєрпца. Перед виходом зробив собі селфі, котре розмістив у мережі. Камери встановлені у приміщенні дискотеки записали, як він залишає приміщення і йде в сторону дороги місцевого значення номер 10. Вийшов перед першою годиною ночі. Після чого розчинився у повітрі. Повідомити про зникнення хлопця його матір довелося власниці цукерні. За її словами, то була одна з найважчих розмов у її житті. Жінка пообіцяла матері Кирила, що зробить все можливе, аби відшукати її дитину.

Не бажаючи чекати на результати роботи поліції, жінка винайняла працівників приватного детективного агентства та оплатила оренду гелікоптера. Все для того, аби максимально ретельно обшукати територію довкола дискотеки, на котрій Кирила бачили в останнє. Зважаючи на те, що поблизу дискотеки знаходиться багниста територія та річка, потрібно було дослідити околиці якнайшвидше. До пошуку молодого чоловіка також долучилося близько сотні добровольців. Більшість з них співпрацівники. Колектив самостійно ухвалив рішення тимчасово припинити роботу для пошуку зниклого українця. Рішення підтримала й власниця фірми.

Чоловіка й надалі розшукують. Вжиті заходи поки не дали результатів — розповів Кшиштоф Косьорек, прес-секретар поліції в Сєрпцу. Поліцейський пояснив, що чоловік був кваліфікований, як зниклий другої категорії. Це означає, що поліція не визнала, що він міг стати жертвою злочину або його життю може щось загрожувати.

Водночас на цьому етапі в поліції не виключають жодної можливості. У свою чергу керівник зниклого українця підкреслює, що співпраця з поліцією взірцева. Та все ж роботодавець і колеги зниклого не хочуть сидіти склавши руки.

Всіх осіб, які можуть допомогти в пошуку 25-річного українця закликаємо вийти на контакт з поліцією в Сєрпцу (номер телефону 24 265 82 00) або ж задзвонивши на будь-який номер екстреного виклику по цілій Польщі — 997 і 112.

Фото /tvn24.pl/


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: