Прикордонна служба посилює контроль за агентствами з працевлаштування

Straż Graniczna

Кожен п’ятий іноземець, який розпочинає працювати в Польщі, робить це із порушенням законів. Відтак прикордонна служба (Straż Graniczna) посилює контроль за діяльністю агентств з працевлаштування, частина з яких займається переправленням іноземних працівників до Польщі та до країн ЄС — про це розповідає tvn24bis.pl, з посиланням на видання “Dziennik Gazeta Prawna”.

Читайте також: Сезон на сезонних працівників цього року розпочався з запізненням

“Прикордонна служба вже віддавна застерігає про ризики, що може нести діяльність деяких агентств посередництва з працевлаштування, головною метою яких є виключно спрощення в’їзду та перебування іноземців на території Польщі, а не задоволення потреб польських працедавців” – таку відповідь надало Міністерство внутрішніх справ і адміністрації на один із депутатських запитів щодо нелегального спровадження до Польщі іммігрантів.

Водночас у Міністерстві наголосили, що, через це, контроль за діяльністю агентств з посередництва в працевлаштуванні був внесений головою прикордонної служби до списку пріоритетів діяльності цього формування на 2018 рік.

Читайте також: У МЗС Польщі пропонують скасувати роумінг для українців

Як наголошують в “Dzienniku Gazecie Prawnej”, у 2016 році прикордонники перевірили діяльність 70 агентств посередництва з працевлаштування. Роком пізніше — 151, а тільки за перше півріччя цього року вже 98.

Читайте також: У Польщі збільшується кількість іноземців, однак міжнародний захист надають одиницям

Прикордонники твердять, що фактично не має місяця, аби якийсь з підрозділів не ліквідував злочинне угруповування, що під виглядом агентства з працевлаштування насправді займалося нелегальним посередництвом. “За перше півріччя 2018 року в межах проведених 1,8 тис. перевірок прикордонники справдили ситуацію у майже 27 тис. іноземців. З них майже 5,5 тис. порушували чинне законодавство” – йдеться в матеріалі “DGP”.

Згідно з даними польського МВС найпоширенішими порушеннями були: робота без необхідного дозволу, робота на іншій посаді або на інших умовах ніж було зазначено в дозволі, робота на підставі дозволу без укладання необхідних угод або ж відсутність відповідних дозвільних документів на перебування в країні.

У випадку нелегального перебування іноземця на території Польщі, така особа в адміністративному порядку зобов’язується до виїзду з країни.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: