Гірськолижні курорти Польщі чекають!

Блог:

У багатьох людей зимовий відпочинок асоціюється з засніженими вершинами гір, теплими дерев’яними будиночками, ароматним трав’яним чаєм і… катанням на лижах.

У Польщі не бракує таких атракцій. А найголовніше це адекватні ціни на комфортне перебування на гірськолижних курортах, доступні багатьом (не до порівняння з цінами на українському Буковелі).

Найпопулярнішим місцем зимового відпочинку багато років залишається курорт Закопане, розташований між Карпатськими Татрами і гірським пасмом Губалувка. Умови чудові, недарма Закопане вважається зимовою столицею Польщі та центром зимового спорту. Тут величезні можливості для лижного та санного спорту, пропонуються ознайомчі екскурсії, альпіністські підйоми та інші розваги. Крім активного відпочинку можна познайомитися з гуральським фольклором та побутом людей у горах. Клімат в Закопаному м’який і цілющий, допомагає у лікуванні захворювань органів дихання та нервової системи.

У Карпач неперевершені гірські пейзажі! Унікальна природа, хвойні ліси, оздоровчий мікроклімат і гідні умови для проживання. Теж дуже популярний серед туристів курорт. Добре розвинена інфраструктура, можна харчуватися дешево і смачно, криті басейни, сауни, джакузі, гірськолижні траси різної складності.

Курорт Щирк з усіх боків оточений красивими схилами гір. Тут не тільки приваблива природа й розвинена інфраструктура. Туристичний зимовий сезон тут найдовший: триває з грудня по травень. Фішкою цього курорту є катання в санях з упряжкою та автентичні ресторани.

Розташований на півдні країни лижний курорт Криниця часто називають другими Карловими Варами. Тут кілька трас різної складності, багато комфортних і недорогих готелів, величезна різноманітність ресторанів і кафе, лижна школа. Мінеральні води, чисте повітря з великою кількістю озону, м’який клімат — ідеальні умови для зимового відпочинку.

В околицях древнього містечка Шклярська Поремба окрім красивих гір і лісів є ще й чудові водоспади. Сучасні стандарти, нові підйомники, вдосконалена система утримання трас. Любителі лиж, які побували тут один раз, намагаються повернутися сюди знову.

Гірськолижний курорт Ущикі Дольне розташований всього в 10 км від польсько-українського кордону, в заповідній зоні Карпат (Бескидах). Відповідний клімат і гірське розташування сприяють досить довгому періоду сніжного покриву. Безліч гірськолижних підйомників з кращими біговими й спусковими трасами розташованими на горах Лаворта і Громадзинь. Свіже повітря, комфортабельні бази відпочинку та незабутня краса гір.

Вибір за вами 😉

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: