Льодова арена

Блог:

До переїзду в Польщу було ще чотири роки…

Продовжували працювати, в надії що в Україні все налагодиться й стабілізується. Паралельно починали й запускали інші види діяльності. Думали: трохи звідти, трохи звідси й врешті вийдемо на “рівну” дорогу.

У чоловіка була мрія – зробити справжній льодовий каток. Ентузіазм підсилював той факт, що в нашому містечку місць де б можна було провести вільний час, ще й з користю для здоров’я було небагато. Пам’ятаю, скільки було ажіотажу довкола підготовки й самого відкриття. У невеликому містечку все у всіх на виду, а тут подія масштабна…Спостерігаючи за підготовчими роботами в центральному парку всі знайомі розпитували — коли вже нарешті відкриється…

На початку 2012 року відбулося офіційне відкриття Льодової арени. Розмір 60 на 30 метрів, у відповідності до офіційних параметрів спортивного льодового майданчика для хокею. Не обійшлось звичайно без перерізання символічної стрічки, на яке зібралися посадовці різних рівнів й засоби масової інформації… Оцінили проявлену ініціативу. Підкреслили, що на оздоровче спортивне благо не залучено з районного бюджету ні копійки, натомість вкладено десятки тисяч гривень власного капіталу… Публічно пообіцяли допомагати, а конкретно посприяти у придбанні для льодової площадки хокейних воріт, необхідного хокейного екіпірування та обладнання, аби юні мешканці могли розвивати хокейний спорт… І звичайно ж…. не дотрималися обіцянки…

Але була маса позитивних вражень як у нашої сім’ї, так і у всіх відвідувачів катка.

За такої нагоди наш семирічний син навчився кататись на ковзанах і кожного дня ми з усією сім’єю чудово проводили час на катку.

Відбулося кілька товариських матчів з хокею з командами з сусідніх областей. Стали на ковзани й колишні любителі-хокеїсти, солідні чоловіки та “згадали молодість”…У вихідні в прокатному пункті бракувало ковзанів – стільки було охочих!

… Власними силами й на власному “ентузіазмі” каток протримався один сезон.Таку споруду без додаткової підтримки та вкладання серйозних коштів важко утримати.

Потрібно було придумувати щось інше…

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: