В ногу з часом або економія на щодень

Блог:
towary

Йдеться про економію власних коштів та часу. Важливо і те й інше, правда? А останнє взагалі на вагу золота 🙂

Всім відома меркантильність поляків та хист до торгівлі. Як наслідок польські маркетологи звели в ранг майстерності привернення уваги покупців постійними знижками й акціями. Окрім того що ці рекламні ходи приносять зиск маркетам, слідкуючи за акційними пропозиціями можна суттєво заощадити свій бюджет.

Але правда теж в тому, що людина котра працює немає часу стежити за тим де й коли будуть в продажу необхідні товари чи будь-які знижки.

А до пенсії ще далеко:) Поясню до чого це я…

В Польщі є одне явище, яке дістало в народі назву “шальоні бабки”. Річ у тому, що польські бабульки вийшовши на пенсію мають багато вільного часу й енергії. Вони ретельно слідкують за пропозиціями в магазинах. В дні коли маркети “викидають” “ходовий” товар, задовго до їх відкриття пані в поважному віці вистроюються в чергу перед входом до магазину. І за якісь там пів години “змітають” вищезгаданий товар. Тому повертаючись після робочого дня, дуже малі шанси застати щось потрібне…

Але безвихідних ситуації не буває. Особам не пенсійного віку ;), в тому числі й українцям, які навчаються, працюють, живуть у Польщі варто скористатись зі спеціального додатка для смартфона Moja Gazetka.

“Moja Gazetka”- популярний додаток у Польщі, що об’єднує рекламні газетки основних торгових мереж краю. Не треба шукати газеток в почтових скриньках чи регулярно брати “свіжі” з різних магазинів, а потім перечитувати їх.

Усі вони вже зібрані на смартфоні. Для україномовних користувачів є теж відповідна мовна версія.

Moja Gazetka охоплює більше ніж 80 магазинів у 12 найпопулярніших категоріях. Вся інформація на додатку кілька разів на день оновлюється.

Є можливість налаштувати додаток, обравши свої найулюбленіші магазини, і приховати інші. Можна теж встановити стартову сторінку для початку роботи з додатком.

Є можливість шукати окремі товари й продукти. Для прикладу, коли ввести в пошуку слово “сир” чи “чай”, можна побачити в якому магазині зараз акція з даним товаром.

Завдяки функції обслуговування карт лояльності, не потрібно носити за собою всі пластикові картки, вистачить зісканувати з них штрих код або ввести його вручну в Moja Gazetka.

Moja Gazetka інформує покупців в які неділі місяця можна робити покупки.

Цей додаток є безкоштовним. Його можна завантажити на Android, iOS або на Windows Phone.

 

Розробники програми від недавно надали можливість перегляду додатку в режимі онлайн, дивитись тут.

Вдалих покупок!

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: