Як знайти своє місце в новому середовищі?

Блог:

Низькокваліфікована праця більше не задовільняє ні фінансово, ні морально… Шукаєш як проявити себе і втілити в життя давно задуману ідею? Вихід є!!!

В Польщі на підтримку ініціативним, прогресивним і талановитим запущена програма інвестування стартапів. Організаторами є

польський інвестор (акселератор) Space3ac та організація Poland Prize, які наголошують на пріоритеті українських проектів.

Для того щоб стати учасником програми потрібно запропонувати рішення однієї із заданих проблем. І під час програми, яка триватиме три місяці, зробити перший прототип.

Теми проектів, які цікавлять організаторів: транспорт, логістика, аналітика даних, інноваційні технології. Проекти мають допомогти максимально вирішити практичні проблеми. Обмеження за темами умовні, тобто, будуть розглянуті й інші цікаві та корисні ідеї, пов’язані з запропонованими.

Заявку для участі можна подати до кінця листопада 2018 року на сайті організаторів. Опис завдань, які стоять перед стартапами розміщено на тому ж сайті й буде доповнюватися.

Проект пропонує: грант до 45000 євро; 12500 євро у вигляді послуг; місце в коворкінгу; допомогу з переїздом; допомогу з реєстрацією фірми; навчання – воркшопи та заняття з бізнес-менторами, технічними експертами та інвесторами.

Запуск проекту відбудеться в Гданську. Для учасників (ініціаторів) стартапів планують провести навчання, заняття з бізнес-менторами, технічними експертами та інвесторами.

При такій нагоді, не варто вагатись – треба спробувати!

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: