Розбудова S17 наближається до польсько-українського кордону

autostrada Korchova-Lviv

Умову на виготовлення документації для двох відрізків автостради S17 на ділянці Пяскі-Гребенне до кордону з Україною, підписано в понеділок у місті Замость. Як йдеться на сайті forsal.pl, присутній на церемонії підписання міністр інфраструктури Анджей Адамчик заявив, що “мешканці любельщизни новою трасою S17 зможуть безпечно та прогнозовано доїхати, між іншим, до Варшави”. На практиці це означає, що їздити новою дорогою зможуть мешканці й інших територій Польщі та України, котрі скористаються пунктом перетину польсько-українського кордону Гребенне — Рава Руська.

Читайте також: Варшава — студентський мегаполіс Європи. Більше студентів тільки в Парижі

А місцевим мешканцям, зважаючи на наближення виборів у Польщі, міністр з уряду провладної партії наголосив, що “вони мають право сісти в автомобіль, доїхати до найближчого перехрестя та виїхати на двосмугову дорогу і дістатися такою до Парижа, в умовах безпеки та комфорту, котрі гарантує дорога класу автострада, або до Лісабона, або до будь-якого іншого міста Європи, скориставшись з мережі автострад і доріг рідної країни”.

Якщо пропустити повз вуха інші передвиборні “няшкі” присутніх, то варто відзначити, що підписана умова стосується документації на одну з трьох частин проведеного тендеру на розробку документації для 120 км S17 з Пяск до кордону з Україною в Гребенному.

Читайте також: Гданськ пропонує житло заробітчанам. Ось як треба заохочувати земляків повертатися з заробітків

Виконавець матиме 24 місяці на опрацювання документації. Має проаналізувати можливі варіанти пролягання траси, представивши її на громадське обговорення. Після отримання екологічного погодження на один з варіантів провести геологічне дослідження території.

Читайте також: Українці скуповують житло в Польщі. Найбільше серед іноземців

Умови на виготовлення документації інших двох ділянок мають підписати найближчим часом. Готова документація дозволить оголосити тендер на вибір підрядника для реалізації інвестиції.

Реалізація всієї траси S17 від Piask до Hrebenne запланована на 2021-2025 роки.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: