Стартап українських програмістів зібрав близько €400 тис. інвестицій у Польщі


Стартап bNesis, що покликаний уніфікувати дані різних банківських та платіжних систем для спрощення прийняття рішень щодо видачі кредитів, за чотири місяці зібрав близько 400 тис. євро інвестицій. Як повідомляє zahid.net, засновниками проекту є київські програмісти Дмитро Норенко та Денис Кірін.

Проект bNesis – це програма, що покликана спростити процес аналізу платоспроможності клієнта, який звертається до банку з проханням про кредит, завдяки тому, що вона об’єднує дані різні банківських, платіжних та скорингових систем.

Фактично, ідея bNesis полягає в тому, щоб навчити банківські системи «розмовляти» між собою. «Простіше кажучи, ця система дозволяє подати запит на кредит прямо з додатку або на сайті всього за кілька кліків і хвилин. Не треба ходити у відділення, готувати документи, стояти в чергах і довго очікувати рішення», – пояснив Дмитро Норенко.

Наразі у bNesis є десять спеціалістів, вісім з них – це програмісти, що працюють у київському офісі. Найближчим часом компанія розширить свій штат, аби прискорити розробку програмного забезпечення та розвиток проекту.

Основними інвесторами bNesis є польські фонди bValue, SpeedUp Group, а також польський Alior Bank. За інформацією видання AIN, зараз bNesis запускає пілотні проекти своєї ідеї разом з польськими банками BGZ BNP Paribas, Alior Bank, ING, угорськими OTP и MKB Bank, індійським YES Bank. В Україні команда стартапу веде переговори з «УкрСиббанком» та «Альфа-Банком».

 

Фото ілюстративне


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: