Субсидії і страховий стаж для заробітчан за умови добровільного страхування


Міністр соціальної політики України Андрій Рева запропонував нараховувати субсидію і страховий стаж українцям, які працюють за кордоном. Однак для цього потрібно добровільно застрахуватися і зробити внесок хоча б за 3 місяці. Про це повідомляє Всеукраїнська асоціація компаній з міжнародного працевлаштування з посиланням на 112 канал.

Читайте також: “Ремінь або розтин” – українців привчатимуть до пасків безпеки через шок

“Ми пропонуємо стимулювати їх (людей, що працюють за кордоном) до добровільного страхування. Тобто ми готові давати субсидію сім’ям, де люди працюють за кордоном за умови, що вони добровільно застрахуються і заплатять внесок хоча б за 3 місяці. За 3 місяці мінімальний внесок – це 2500 грн, а ми за це даємо їм субсидію і страховий стаж, який буде давати людям право на пенсію. Це має бути стимулом, адже дає людям можливість користуватися системою соціального захисту “, – зазначив Андрій Рева.

Нагадаємо, в середині березня в Україні запустили реєстр одержувачів субсидій, який дозволяє зробити механізм отримання субсидій прозорішим і контролювати ефективність виплат з державного бюджету. Прем’єр-міністр України відзначив, що створення реєстру є важливим кроком для верифікації та уникнення зловживань з субсидіями.

Фото ілюстративне /2000.ua/


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: