У країнах єврозони з’явилися нові банкноти 100 та 200 євро (Фото)


У країнах єврозони з 28 травня запроваджуються в обіг нові купюри номіналом 100 та 200 євро, дизайн яких був представлений восени минулого року. Про це, за повідомленням Укрінформ, йдеться на сайті Європейського центробанку.

Нові банкноти 100 та 200 євро відрізняються за розміром від старих банкнот. Обидві купюри тепер мають ту саму ширину, що й банкнота 50 євро. Однак їх довжина залишається незмінною – чим довша банкнота, тим вище значення.

Читайте також: Закупи в дисконтах Польщі обходяться все дорожче. Багато продуктів суттєво додали в ціні

Нова банкнота 100 євро

“Оскільки банкноти 50, 100 та 200 тепер мають однакову ширину, їх легше опрацьовувати машинам. Вони також краще поміщатимуться в гаманці людей й прослужать довше, оскільки будуть менше зношуватися”, – пояснили в ЄЦБ.

Читайте також: Українська компанія почала будувати у Польщі найбільший у Європі фруктовий завод

Нова банкнота 200 євро

У нових банкнотах 100 та 200 євро застосовані нові та інноваційні функції безпеки. У верхній частині сріблястої смуги на голограмі зображені маленькі символи €, які переміщаються навколо числа та стають чіткішими при прямому освітленні. Срібляста смуга також містить зображення Європи, архітектурний мотив та великий символ €.

Нові банкноти також мають збільшений смарагдовий номер. Хоча саме смарагдове число присутнє на всіх інших банкнотах серії Europa, ця поліпшена версія також показує символи € всередині цифр.


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: