У Польщі досі вільні 120 тисяч посад. У яких сферах і якому регіоні найлегше знайти роботу?


Промисловість, будівництво, торгівля та ремонт автомобілів. Це ті сфери, в яких наприкінці 2017 року було найбільше вільних робочих місць. Про це повідомляє tvn24bis.pl із посиланням на нові дані Головного управління статистики Польщі. Вакантними були майже 118 тисяч ставок. Щоправда, у порівнянні з четвертим кварталом 2016 року зафіксовано зменшення, адже тоді кількість вільних місць була більшою на майже 40 тисяч.

Читайте також: Робота в Польщі: основоположні речі для легального працевлаштування

Найбільше вільних місць праці було в фірмах котрі ведуть діяльність у таких сферах, як промислове перероблення (понад 25 відсотків), торгівля та ремонт автомобілів (15,7 відс) і будівництво (понад 15 відс).

Вільні місця праці сконцентровані здебільшого у приватному секторі (понад 87 відс) і в структурах із кількістю працівників понад 49 осіб (46 відс).

Читайте також: Вісьмох українців затримано за нелегальне виробництво та продаж сигарет (Відео+Фото)

У четвертому кварталі минулого року найчастіше шукали працівників на виробництво і ремісників (28 відс), операторів і монтерів машин і обладнання (17 відс).

Читайте також: З Новим роком та Різдвом Христовим!

Загалом у минулому році було створено понад 694 тисячі нових місць праці. У порівнянні з позаминулим роком це більше на 12 відсотків (понад 75 тисяч). Найбільше з них з’явилося у малих фірмах, у яких працює до 9 осіб (майже 48 відсотків).

Найбільше нових місць праці з’явилося у мазовецькому воєводстві — 150,5 тис. (одна п’ята від загальної цифри), шльонському — понад 81 тис. і великопольському 75 тисяч. Натомість найменше нових робочих місць було створено в опольському, любуському і свєнтокжиському воєводствах.

Фото ілюстративне /polradio.pl/


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: